U15 MŠK Rimavská Sobota – Juventus Akadémia Žilina 1:0 /1:0/

Dnes  odohrali naši  starší žiaci kategória U15 na hlavnom trávnatom ihrisku mestského štadióna veľmi dôležitý majstrovský zápas prvej ligy s mužstvom Juventus Akadémia Žilina. Vyrovnaný zápas s miernou prevahou našich futbalistov rozhodol gól Denisa Cibuľu v prvom polčase. Je dobre, že naše mužstvo drží bodový kontakt s konkurenčnými mužstvami a je stále nádej na udržanie prvej ligy pre našich žiakov. V boji o záchranu sa môžeme spoliehať iba na  schopnostiach svojich hráčov a na dohrávku zvyšných zápasov tejto súťaže v duchu fair play.

Zostava RS: Sedláček – Radič, Demeter, Machyniak, Varga – Slanec, Bari, Kótai, Suja – Cibuľa, Vápeník. Striedali: Kováčik, Borbáš, na striedačke boli pripravený do hry ešte: Lőkös, Bencsík, Mogyoródi.

Tréner: Peter Petrán

Ostatné zápasy 1. ligy: MŠK Námestovo – Dukla B.Bystica 0:4, FK Pohronie – MFK Lokomotíva Zvolen 4:0.

U14 MŠK Rimavská Sobota – Juventus Akadémia Žilina 2:0 /0:0/ Naši futbalisti mali celý čas územnú prevahu, čo gólovo sa prejavilo iba v druhom polčase. Oba góly dal Hugo Ciprus, prvý po rohovom kope s hlavou, druhý oblúčikom s pravačkou.

Zostava mužstva: Balco – Bencsik, Izrael, Mogyoródi, Koreň – Kuzma, Blahuta, Krokavec, Koóš – Puška, Blahuta. Striedali: Jonáš, Struhár, Buša, Zvara, Timko.

Tréner: Ondrej Václavík