U13 ZPŠport Podbrezová – MŠK R. Sobota 6:8

Mladší žiaci MŠK U13 získali cenné víťazstvo v Podbrezovej, keď žiakov prvoligového tímu porazili s gólmi S. Zvaru /6/ a N. Fraita/2/ v pomere 6:8.

Vyjadrenie trénera:

V Podbrezovej sme odohrali kvalitný zápas proti kvalitnému súperovi. Chalani ukázali túžbu pobiť sa o dobrý výsledok, ktorý sa dostavil.

Ivan Ádám

Mladší žiaci MŠK U12 síce prehrali v pomere 4:0, ale ich výkon bol oproti vlaňajšku oveľa lepší.

Vyjadrenie trénera:

Po poslednom  domácom  zápase  s Ružomberkom  som bol  v  očakávaní, či zopakujeme  výkon spred  týždňa. Moje obavy sa nenaplnili, a moji zverenci ma opäť milo prekvapili. K  zápasu okrem  taktickej  disciplíny, bojovnosti  pridali aj kusisko  hernej kvality  a súperovi  z  popredných  priečok  sme  boli  vyrovnaným  súperom.  Výsledok nezodpovedal  priebehu  zápasu.  Vytvorili  sme  si 10-12 gólových  príležitostí, z ktorých 4-5 volali  po  góloch. Výborne  nám  zachytali  obidvaja  brankári a čo sa  týka  celého  mužstva tak to bol  najlepší  zápas v tomto súťažnom ročníku, a to aj preto lebo konečne  sme hrali kompetní  a v zostave  akú  som  doteraz  nemal  pre rôzne  dôvody.

napísal Marek Valkučák tr. U12.

O autorovi: MŠK RS