Najmenší žiaci MŠK dali lekciu svojim rovesníkom Jupie FŠ M. Hamšíka

 

 

Žiacke mužstvá MŠK Rimavská Sobota zahájili novú sezónu I. ligy/stred striedavými výsledkami. Dorastenci vyhrali na pôde súpera, dospelí v domácom prostredí pokračovali v dobrých výkonoch a udržali svoju neporaziteľnosť.

Starší žiaci MŠK v Banskej Bystrici ťahali s Jupie za kratší koniec, mladší žiaci v domácom prostredí tým istým súperom boli úspešnejší. Najmenší žiaci MŠK U12- ročník 2006 doslovne deklasovali svojho súpera a dali lekciu z moderny  futbalového umenia. Tréneri i rodičia boli z ich výkonu veľmi nadšení.

Výsledky:

U12 MŠK Rimavská Sobota – Jupie FŠ M. Hamšíka 24:6 

U13 MŠK Rimavská Sobota – Jupie FŠ M. Hamšíka 0:3

U14 Jupie FŠ M. Hamšíka – MŠK Rimavská Sobota 1:1

U15 Jupie FŠ M. Hamšíka – MŠK Rimavská Sobota 6:0

Ostatné výsledky z majstrovských zápasov:

Dorastenci U19 MFK Detva – MŠK R.Sobota 1:4

Dospelí: MŠK R. Sobota – MŠK Námestovo 4:1

Foto:  Komorová a  Kurek

 

O autorovi: MŠK RS