U15 MŠK R.Sobota – MŠK Námestovo 2:0 /0:0/

Prvý polčas zápasu bol obojstranne nevýrazný. Napriek tomu šance boli na oboch stranách ale gól nepadol. V druhom polčase už išlo do tuhého, domáci ujali vedenie v 50. minúte zápasu zásluhou Blahuty, o niekoľko minúť druhým gólom definitívne zabezpečil víťazstvo našich chlapcov Puska. Hráči hostí sa správali počas celého zápasu voči rozhodcom veľmi neslušne, za rečnenie dostali 4 žlté karty, v závere za neslušné výroky obdržali plne zaslúžene aj 2 červené.

Kategória U14MŠK Rimavská Sobota – MŠK Námestovo 1:0. Futbalisti MŠK podali dobrý výkon a krásnym gólom Adriana Vargu zaslúžene udržali doma 3 body.

Kategória U13 MFK Dukla Banská Bystrica – MŠK Rimavská Sobota 7:1, gól za RS: Nikolas Frait.

Kategória U12 MFK Dukla Banská Bystrica – MŠK Rimavská Sobota 6:11, góly za RS: Oliver Csendes 3, Adam Kurek 3, Kristián Csízi 2, Márk Rábely 2, Márk Murányi 1.

Dorastenci U19 MFK Nová Baňa – MŠK Rimavská Sobota 0:6, góly: J. Balog 4, P. Kokény 1 a S. Kompánek 1