Výhra MŠK vo Fiľakove

III. liga SsFZ:

FTC Fiľakovo – MŠK Rimavská Sobota 2:5 /0:4/

Góly: Mazur 2, resp. Vujoševič 3, Botos a Vargic po 1.

Futbalisti MŠK v úvode zápasu jasne dominovali a v 27. minúte s gólmi Botosa /12´/ Vujoševiča /18´a 20´/ a Vargica /27´/ viedli už 4-gólovým rozdielom. V druhom polčase trošku vypustili dôsledkom čoho domáce Fiľakovo znížil na 2:4. V 81. minúte po faule v šestnástke hostí bol nariadený pokutový kop, čo Vujoševič premenil a uzavrel skóre zápasu na 2:5.

Fiľakovčan Eugen Bari, kormidelník  Rimavskej Soboty zrejme mal počas celého týždňa rôzne pocity. Na jednej strane  mužstvo jeho rodného mesta, kde hrá jeho syn, na druhej strane jeho mužstvo, kde ako tréner sa snaží viesť svoje mužstvo k víťazstvám. Futbal je šport, kde všetko ide bokom  a na trávniku zvyčajne  vyhráva lepšie mužstvo ktoré dáva viac gólov. Tentokrát to boli naši chlapci z Rimavskej Soboty, ktorí upevnili svoje postavenie v tabuľke a  posledný zápas jesennej časti 4. novembra privítajú na vlastnom trávniku mužstvo TJ Tatran Oravské Veselé.

O autorovi: MŠK RS