POZVÁNKA NA POSLEDNÝ MAJSTRÁK

VSTUP NA FUTBALOVÝ ZÁPAS A mužstva MŠK – ZDARMA !!!
Vedenie MŠK Rimavská Sobota pozýva fanúšikov sobotského futbalu na majstrovský zápas III. ligy SsFZ medzi MŠK Rimavská Sobota a TJ Tatran Oravské Veselé.

Výkop: 4. 11. 2017 o 13:00 hod.

Keďže sa jedná o posledný zápas jesennej časti vedenie MŠK umožní fanúšikom VSTUP ZDARMA. Naši futbalisti A mužstva dospelých v prípade výhry majú reálnu šancu ukončiť sezónu na 1. mieste.

Aj fanúšikovia mládežníckeho futbalu môžu prísť na svoje. V nedeľu žiaci U13 a U12 MŠK privítajú svojich rovesníkov z Ružomberka. Začiatok prvoligového zápasu je v nedeľu: U13 o 10:00 hod., U12 o 11:30.

Okrem toho pre najmenších futbalistov MŠK U7 ročník 2011 dňa 5. 11. 2017 klub usporiada domáci halový futbalový turnaj v telocvični ZŠ M. Tompu, kde ich súpermi budú: FK Junior Košice, Jupie FŠ Mareka Hamšíka a MŠK Novohrad Lučenec. Začíname o 9:00 hod. Príchod mužstiev o 8:00.


Športovcom i fanúšikom prajeme krásne športové zážitky.

O autorovi: MŠK RS