Bronzové medaile pre prípravku U11 MŠK Rimavská Sobota

Futbalisti MŠK Rimavská Sobota ročník 2007 dňa 17.2.2018  získali bronzové medaile na medzinárodnom futbalovom turnaji  SVF  v kategórii U11 v Maďarskom Putnoku. Na tradičnom turnaji sa zúčastnilo 8 mužstiev. Mužstvá  boli zaradené do dvoch skupín. Futbalisti Rimavskej Soboty podávali výborné výkony. V základnej skupine skončili na druhom mieste a dostali sa do semifinále. V súboji o finálovú účasť s DVTK Miškolc  remizovali a  prehrali v len penaltovom súboji 4:5. V boji o tretie miesto zverenci trénera Richarda Rubinta už nič nenechali na náhodu a svojho  súpera , domáceho SVF jasne prevýšili. Kráľom strelcov turnaja sa stal s deviatimi gólmi náš talentovaný futbalista Adrian Siviček.

Výsledky MŠK v základnej skupine:

MŠK R.Sobota – Salgótarjáni BTC 4:0

MŠK R.Sobota – Kazinczbarcika BSC 6:3

MŠK R.Sobota – Borsod foci 0:3

Semifinále:

MŠK R.Sobota – DVTK Miškolc 2:2, na penalty 4:5

Zápas o 3. miesto:

MŠK R.Sobota – Sajóvölgye FS 9:0

Mužstvo RS nastúpilo v nasledovnej zostave: Alex Brosman – Rubint, Básti, Študenc, René Brosman, Siviček, Kondáš, Kalász, Koudelka. Tréner R. Rubint.

 

 

Mladší žiaci MŠK odohrali prípravné zápasy v domácom prostredí so svojimi rovesníkmi z Miškolca. Pokiaľ futbalisti kategórie U13 odohrali celkom vyrovnanú partiu s kvalitným súperom prvoligového tímu z Maďarského Miškolca, futbalisti MŠK kategórie U12 s kvalitným súperom krok držať nedokázali.

Výsledky:

U13 MŠK R.Sobota – DVTK Miškolc 0:2

U12 MŠK R.Sobota – DVTK Miškolc 0:11

O autorovi: MŠK RS