I. liga žiakov štartuje 10. marca 2018

Futbalové ihriská sú ešte pod bielou pokrývkou, no napriek tomu už túto sobotu 10. marca 2018 štartuje 1. žiacka liga aj s mužstvami Mestského športového klubu Rimavská Sobota.

Naši futbalisti sa usilovne pripravovali na jarnú sezónu od polovice januára. Veríme že v konkurencii  súperov zvučných mien obstoja statočne aj v tejto časti súťaže, podobne ako v jesennej časti a v predchádzajúcich rokoch. Mladší žiaci už túto sobotu cestujú do Žiliny, kde ich čakajú futbalisti Juventus Academy. Starší žiaci v nedeľu privítajú na domácej pôde svojich rovesníkov Dukly  Banská Bystrica.

Futbalistom MŠK  prajeme úspešný vstup do majstrovských zápasov a vzornú reprezentáciu nášho mesta počas trvania prvoligovej súťaže.

Okrem toho aj najmenší futbalisti MŠK predprípravka U7 sa zúčastnia na svojom prvom turnaji v tomto roku v maďarskej Kazinczbarcike. Súťaže dorastencov, prípraviek a dievčenských prípraviek  začínajú v pozdejšom termíne, o čom budeme čitateľov oficiálnej stránky MŠK  pravidelne informovať. Postavenie mužstiev a výsledky môžete priebežne sledovať aj kliknutím na FUTBALNET.

V realizačnom tíme mládežníckeho úseku nastala len malá zmena. Tréner U14 Ondrej Václavík prebral kormidlo dorastencov U19, kde mu bude asistovať doterajší tréner Milan Špaček, trénerom U14 sa stal Attila Domik.

Program:
10. marca 2018
U13 Juventus academy Žilina – MŠK Rimavská Sobota
U12 Juventus academy Žilina – MŠK Rimavská Sobota
11. marca 2018
U15 MŠK Rimavská Sobota – Dukla Banská Bystrica
U14 MŠK Rimavská Sobota – Dukla Banská Bystrica
11. marca 2018
U7 Turnaj v Kazinczbarcike

Š. Balog, koordinátor MŠK

O autorovi: MŠK RS