2. miesto pre kategóriu U7 MŠK Rimavská Sobota

Predprípravka MŠK Rimavská Sobota dňa 18. 03. 2018 sa zúčastnila halového futbalového turnaja v Lučenci, kde si zmerali sily s futbalistami Jupie FŠ Mareka Hamšíka, Dukly Banskej Bystrice a domácimi MŠK Novohrad Lučenec. Mužstvá hrali dvojkolovo každý s každým, systémom 4+1.

Futbalisti MŠK ročník narodenia 2011  podávali počas celého turnaja výborné výkony a celkové víťazstvo im ušiel len o vlások, V poslednom zápase prehrali s Jupie FŠ MH jednogólovým rozdielom, pričom remíza by znamenala na výborne obsadenom turnaji prvenstvo. Napriek tomu v tábore hráčov i rodičov prevládala spokojnosť.

Výsledky MŠK:

MŠK R. Sobota – Dukla B. Bystrica 4:0

MŠK R. Sobota – MŠK Novohrad Lučenec 3:1

MŠK R. Sobota – Jupie FŠMH  0:2

MŠK R. Sobota – Dukla B. Bystrica 4:2

MŠK R.Sobota – MŠK Novohrad Lučenec 2:1

MŠK R. Sobota – Juie FŠMH 1:2

Konečné poradie:

  1. Jupie FŠMH B. Bystrica  14 bodov
  2. MŠK Rimavská Sobota   12 bodov
  3. MŠK Novohrad Lučenec  7 bodov
  4. Dukla Banská Bystrica     2 body

Na turnaji sa zúčastnili hráči:

Marek Miháľ – Andrej Drugda, Richard Nemec, Matej Pál, Allen Horváth, Damian Domik, Marko Bráth, Richard Rendek, Marko Bakša, Leo Vetrák, Matej Antalov.

Tréner: Š. Balog, as.trénera Tomáš Pál

O autorovi: MŠK RS