Dorastenci U19 MŠK R. Sobota – MFK Revúca 6:1

Dorastenci MŠK dnes odohrali prvý majstrovský zápas v jarnej časti sezóny 2017/18. Napriek tomu, že naši chlapci začali dobre a vytvárali  gólové šance, trafiť medzi žrde sa im nedarilo. Jediné zaváhanie obrany v 12. minúte hostia dokonale využili a získali vedenie 0:1. V 39. minúte po hrubom faule na domáceho hráča rozhodca nezapískal hneď, čo viedlo k vzájomnému strkaniu hráčov, následne k červeným kartám tak pre domáceho Biala, ako aj hosťujúceho Levického. Domácim  v závere prvého polčasu sa podarilo obrátiť výsledok s dvomi gólmi Denisa Dudeka v 43. a 44. minúte na 2:1.

Druhý polčas už vyznel jasne pre domácich futbalistov. Hralo sa prevažne na polovici hostí. Územná prevaha domácich sa prejavilo aj na konečnom výsledku. Ďalšie góly pridali Ján Balog v 63 a 80. minúte, Roman Ľupták v 87. minúte a Denis Dudek v 89. minúte.

Zostava mužstva: Gregor /Szabó 68´/ – Csabay, Maďar /Lőkös 65´/, Morong – Gáspár, Suja, Dudek,  Borláš /Ľupták 65´/ – Čavnický /kompánek 80´/, Bial, Balog. Tréner: Ondrej Václavík.

Ďalšie výsledky:
III. liga/SsFZ: MŠK Martin – MŠK Rimavská Sobota 2:2 /0:0/,
góly za RS: Fajčík a Kočijaševič.

I. LMŽ: U13 MŠK Námestovo – MŠK R.Sobota 1:3
I. LMŽ: U12 MŠK Námestovo – MŠK R.Sobota 3:9

 

O autorovi: MŠK RS