Dorastenci MŠK Rimavskej Soboty v jarnej časti bez straty bodu.

III. liga dorastencov U19:

MŠK Rimavská Sobota – MFK Nová Baňa 8:1 /4:0/
Rozhodovali: R. Bálint, A. Pataky.
Góly za RS: Dudek 3, Balog, Morong, Suja, Benkő, Lőkös.

Zostava mužstva: Gregor – Gáspár, Čipka, Morong, Suja – Csabay, Dudek, Benkő, Borbáš, /Lőkös/- Čavnický /Kompánek/, Balog.
Tréner: Ondrej Václavik, ved.mužstva: Jozef Morong.

Naši futbalisti predviedli výborný výkon, dobre kombinovali a strieľali krásne góly. Bolo sa načo pozerať. V jarnej časti sme zatiaľ nestratili ani bod. Veríme, že výkonnosť a úspešnosť mužstva vydrží až do konca sezóny.

Dorastenci U19 MŠK v III. lige stred/juh  v jarnej časti sezóny odohrali svoj 6. majstrovský zápas, získali plný počet  18 – bodov, pri skóre 39:8, hravo si poradili so svojimi súpermi. /RS-Revúca 6:1, Tornaľa-RS 2:8, RS-Fiľakovo 4:0,RS-Detva 11:3,Sliač-RS 1:2, RS-Nová Baňa 8:1/.

Po neúspešnej jesennej časti súťaže máme stále reálnu šancu na postup do druhej ligy

O autorovi: MŠK RS