Prípravka MŠK U10 na turnaji v Kazincbarcike

Prípravka MŠK U10 dňa 11. februára 2017 sa zúčastnila turnaja v Kazincbarcike /H/. Naši chlapci v silnej konkurencii obstáli výborne.

Výsledky MŠK:

MŠK R. Sobota – KBSC Kazincbarcika   3:1, góly za RS:    Siviček 3

MŠK R. Sobota – MTK Budapest    1:2, gól za RS:    Siviček 1

MŠK R. Sobota – Bozsik akadémia Nyiregyháza   2:3, góly za RS:    Siviček 2

MŠK R. Sobota – ŠK Novohrad Lučenec   2:0, góly za RS:   Siviček, Kamenský

Za najlepšieho strelca  turnaja  bol vyhlásený náš talentovaný futbalista Adrián Siviček.

Hodnotenie trénera:

Na kvalitne obsadenom turnaji sme podali veľmi dobrý výkon… chýbalo nám trošku šťastia a mohli sme hrať o medaile. V poslednom zápase skupiny s Nyiregyházou (prehrala až vo finále na pokutové kopy)  sme potrebovali vyhrať o tri góly a preto sme potrebovali stále útočiť… súper nás vyškolil z efektivity, keďže všetky svoje šance po brejkoch využil nám sa bohužial nepodarilo veľkú prevahu pretaviť do gólov. V súboji o umiestnenie sme porazili Novohrad Lučenec 2:0 i keď sme opať zahodili množstvo šancií… Vo veľkej konkurenií maďarských akadémií sme sa nestratili a zanechali dobrý dojem.

Richard Rubint, tréner U10 MŠK